Basında Biz

Essplus Akademi Kursiyerler Mezun Olamadan İş Buldu.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren ve güzellik sektörüne yüzlerce kalifiye personel yetiştiren Essplus Akademi, daha kaliteli eğitim ortamı için Nilüfer'in merkezi konumundaki yeni yerine taşındı....

EsAkademi'de Prof.Dr. Mustafa Tayar'dan Hijjen Eğitimi

Güzellik Uğruna Hasta Olmayın
Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr. Mustafa Tayar Essplus Akademi kursiyerlerine hijyen eğitimi verdi.

Bursa'nın İlk Güzellik Derneği Kuruluyor

Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği kuruluyor. BESDER, Bursa'nın ilk güzellik derneği. Sektörümüzün ihtiyaçlarına eğilecek ve çalışanların mesleki gelişimine katkı sağlayacak...

Yanlış Masaj Hayati Risk Oluşturuyor

Eğitimli kişiler tarafından ve doğru tekniklerle yapılacak masaj, ruhsal ve fiziksel sağlığın gelişimine katkı sağlıyor. Fakat yapılacak yanlış masajlar hayati riskler meydana getirebiliyor.

Bursa'da bu kursa giden yaşadı! Eğitim bitmeden teklif geliyor

Nilüfer ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı özel bir kurs merkezi bünyesinde estetisyenlik, kalıcı makyaj, masör, cilt bakımı ve masaj, sertifikalı protez tırnak, ipek kirpik, manikür, pedikür, microblading ve podiatri eğitimleri veriyor.

Essplus Akademi’de Her Sertifika Bir Fidan

Bursa’da güzellik sektöründe çeşitli eğitimler veren Essplus Akademi, kursları başarıyla tamamlayan tüm mezunları adına TEMA’ya fidan bağışında bulunuyor.

Essplus Güzellik Merkezi

-