Essplus'a Hoşgeldiniz

Aşkla Hizmetler

Essplus estetik mimarisi ve güleryüzlü  uzman kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

Güzellik Merkezimizde;
en son teknoloji ile donatılmış cihazlarımızla uygulama yaparken kullandığımız  dermakozmetik ürünlerle başarı oranımızı mükemmele taşıyoruz.Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi hizmetlerimiz kısmındadır.
 
Akademimizde;
alanında tecrübeli eğitimcilerimiz ile geleceğin uzman kadrosunu yetiştiriyoruz.Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgi  kurslarımız bölümündedir.


Ne Yapıyoruz?

Herşey sizin için

Essplus Güzellik Merkezi Ve Akademisinde sizler için güzellik,estetik ve akademi dallarında  hizmet verilmektedir.
 
Güzellik;
yüz ve bedeninizde güzelliğinize sağlıkla güzellik katacak her türlü işlem için Essplus sizleri bekliyor.Ayak tırnağınızdan saçınıza kadar aklınıza gelebilecek her türlü bakım Essplusta.
 
Estetik;
güzelliğe dair her uygulama ile Essplus Güzellik Merkezi estetiği tamamlıyor.
 
Akademi;
başarı iyi bir başlangıç ister.
Sektörün en büyük ihtiyacı olan kalifiye personeli Akademimiz konusunda uzman eğitimcileri ile yetiştiriyor.Referans olduğu tüm mezunları işe yerleştirmiş olan eğitim kurumumuz ,sektördeki firmaların mezunlarımızı  istihdam etmek için en çok aradığı kurum olmaktan gurur duyuyoruz.


Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal Hizmetler

Es Akademi sosyal sorumluluk projelerinde ilklerin öncülüğünü yapmaya devam ediyor. Türkiye'de ve tüm Dünya çapında büyük ses getiren sevgi izi projesinde yerini alıp, onlarca kişiye sevgi izi çalışması yapmıştır.
 
Kursları başarıyla tamamlayan tüm mezunları adına TEMA’ya fidan bağışında bulunuyoruz.Essplus Güzellik Merkezi ve Akademisi
Essplus olarak, güzelliği kalıcı hale getiriyoruz. Güzelliği estetikle, estetiği eğitim ve hizmet kalitemiz ile birleştiriyoruz.
-